Bilboard Nedir?

Hareketli reklam afişleri olarak bilinen Bilboard, pano ve kampanya mesajlarını en iyi şekilde aktarma gücüne sahip ürünlerdir. Bu sebeple de Boran Reklam firması olarak beklentileri karşılayan baskı tekniği sayesinde çarpıcı bir görünüm sunmaktayız. Birçok kişi tarafından merak edilen billboard nedir? Sorusuna en iyi cevap olarak yaptığımız örnekleri sunamaya devam ediyoruz.

Billboard baskı çalışması

Çalışmalarımızda mevcut olan üretim kapasitesi oldukça geniş alanlarda standardın üzerinde yer almaktadır. Bu sayede istenilen ürün içeriği paslanmaz sistemler dahilinde üretilerek beklentiyi karşılayan bir içerik yapısına sahiptir. Bilboard üretiminde dış cepheleri kaplaması sebebi ile ürünün renk çözünürlüğü her zaman önem verdiğimiz detaylar arasında yer alır.

Üretim içeriğinde mevcut olan özelliklerden biri de CE ve TSE belgeli floresan aydınlatmaya sahip olmasıdır. Üzerinde mevcut olan boya maddesi elektrostatik olması ile birlikte alüminyum gövdeye sahiptir. Ürün herhangi bir durumda kırılma veya paslanma göstermez. Bu sebeple de üretimlerimizde dayanıklı içerik özelliği sunuyoruz.

TEKLİF AL

HIZLI FİYAT TEKLİFİ

Hızlı fiyat teklifi için yandaki butondan fiyat teklif formumuza ulaşabilirsiniz.

Sorularınız için 0216 383 44 02-03 numaralı telefonlarımızdan hafta içi 08:00-18:00 saatleri arası bizi arayabilirsiniz.

TEKLİF AL

Bilboard Baskı Kalitesi

Bilboard kullanımında üzerindeki baskı çözünürlüğü ve renk kalitesi firmamız için oldukça önemli konular arasındadır. Kaçak akım kontrollü olan ürün aynı zamanda alüminyum gövdeye sahiptir. Bu şekilde sağlam bir içerik özelliği mevcut olması ile birlikte suya karşı da dayanıklıdır. Doğa olaylarına karşı önlem almaya gerek kalmadan renk pigmentinin bozulmadan kalmasını sağlamaktayız. Elektrostatik boyalı olması ve gövdesinin alüminyum olması paslanmaya karşı da etkilidir.

Bilboard üretiminde tek taraflı 6 mm suya dayanıklı özel imal kontrastı mevcuttur. Bu sebeple de herhangi bir durumda suya maruz kalsa dahi görünümün de bozulma olmadan eski hali ile kalmaya devam eder. Üretimlerimizde hiçbir bozulma veya görünümde renk akması gibi sorunlara imkan tanımıyoruz. Bu sebeple de dış cephe ürünleri arasında yerini alan billboard, firmamız tarafından kalite bazı yüksek ürünlerdir.

Bilboard nedir sorusu için en iyi yanıt her zaman firmamızın hazırlamış olduğu kaliteli ürünlerdir. Tercih alanı oldukça geniş olan üretim sistemimiz baskı teknikleri ile geniş perspektifte çalışır. Bu sayede performansı yüksek teknolojik ürün kapasitemiz oldukça geniştir.  Birçok ürün içeriğinde mevcut olan kaliteli baskı ve malzeme kullanımı konusunda dikkat ederek müşteri memnuniyetine önem veriyoruz. Bu sebeple de kullanım alanı en geniş ürün yelpazesi arasında yerini almaktadır.

Bilboard Baskıları İçin Hangi Teknik Kullanılır?

Boran Reklam firması olarak 20 yıllık tecrübeye dayanarak müşterilerimizin tercihi doğrultusunda kalite bazı yüksek ürünler hazırlamaktayız. Bu sebeple de öncelikle ürün içeriği kadar kullanım alanı da dikkate alınmaktadır. Sigorta rölesi ve kaçak akımın dikkat edildiği ürün, metal aksamlı olmakla beraber aynı zamanda 2000×3500 mm olarak üretilir. Bilboard nedir?  Bilboard ölçüsü ile birlikte dış mekana uygun tasarlanarak monte edilen önemli bir reklam ürünüdür. Kullanılan ürün özelliklerinde kaliteyi en iyi seviyede tutarak müşteri memnuniyetine önem vermekteyiz.

Pamukkale Belediyesi Billboard Uygulamamız

Boran Reklam firması olarak 1994 yılından beri sistemsel olarak gelişmiş makinelerin geniş fonksiyonda hazırladığı üretim olanakları ile çalışıyoruz. Bu sayede gelişmiş üretim teknolojileri sayesinde beklentileri karşılayan bir firmayız. Üretimde hazırladığımız ürünlerin yurt içi ve yurt dışı satışlarında kurumsal müşterilere açık bir satış sistemi oluşturuyoruz. Birçok ülkeye gönderim ile açık hava reklamcılığını en iyi şekilde yapmaya devam etmekteyiz. Farklı materyaller üzerine baskı yaparak UV baskı türünü en iyi şekilde örneklendiriyoruz. Bu sebeple de ürün baskı tekniğini farklı materyaller kullanarak müşterilerin tercihi yönünde geliştirmekteyiz. Hizmetlerimizin yanında araç giydirme dahil birçok konuda çalışmalara devam ediyoruz.

Klasik billboard için üretim sonrası uygulamada kostik ve su bazlı yapıştırıcı uygulanmaktadır. Büyük ebatlarda da oldukça etkili bir görünüm oluşturan billboardlar 3 boyutlu hareketli sistemlerin mevcut olduğu reklam ürünleridir. Film, reklam veya ürün tanıtımı için kullanımı oldukça yaygındır. Bu sebeple de tercih alanı oldukça geniş ürünler arasında yer alır. Standart ölçülere sahip olan ürün aynı zamanda istenilen ölçülerde de üretilmektedir. Boran Reklam firması olarak 20 yıldan beri sağladığımız çalışmalar ile birlikte en iyi hizmeti vermeye devam ediyoruz.

Bilboard Ölçüleri Nedir?

Reklam ürünleri dahil yaya ve trafik levhaları için de önemli bir kullanım alanı mevcuttur. Bu sayede istenilen kolaylığı sağlayan ürün özelliğindedir. Bilboard nedir? Kullanımı ile reklam ve hareketli afiş ürünleri olarak görülen herhangi bir olgunun dışavurum halidir.  3 boyut özelliği ile hareketli sistemlerin tercih edildiği ürün aynı zamanda paslanmaz yapıdadır. Farklı boyutlarda da üretimi sağlanan bilboard 350 x 200 cm olarak standart kullanımı da mevcut ürünler arasındadır. İstenilen boyutlarda üretimi sağlanabilir.

Farklı proje çalışmalarında tercihe göre istenilen ebatta üretim yapılmaktadır. Su bazlı veya kostik yapıştırıcılar sayesinde yağmurlu havalarda herhangi bir sorun yaratmaz.  Bu sebeple de üründe ki ölçü kullanılan malzemeler dahil her ayrıntıya dikkat etmekteyiz. Müşterilerimizin tercih etmesi ile birlikte istenilen hizmeti en iyi şekilde vermeye çalışıyoruz. Boran Reklam firması olarak yıllardır sektörün öncüsü olmamızdan dolayı hazırladığımız ürünler en iyi malzeme kalitesi ile piyasaya sunulur.

Bilboard Kullanım Alanları Nelerdir?

Her zaman kullanımı oldukça yaygın ürün özelliğinde olan Bilboard, otoyol kavşaklarında ve okul kampüsleri için en çok tercih sağlanan ürünlerdir. Birçok çeşit özelliği mevcut olmakla beraber her üründe müşterilerimizin istediği şekilde dış cepheye uygun bir üretim sağlanır. Fark edilir kalitesi ve istenilen projelere göre beklentiyi en iyi şekilde karşılamaktadır. Reklam firması olarak kullandığımız baskı kalitesi ve renk çözünürlüğü ile oldukça etkili bir görünüme sahiptir.

Her çalışma içeriğinde mevcut olan malzeme yapısı dayanıklı bir ürün oluşumu sağlar. Etkileyici ürünlerin içerik oluşumu için öncelikle geniş kitlelere hitap edilmesi açısından birçok özelliğe dikkat edilir. Ürünlerde kullanılan pigmentlerin canlı renkte olmasına dikkat çekmesi açısından oldukça önemlidir. Bu sayede billboard üretimi için ışıklı ve ışıksız olarak da üretim yapılır. Kullanımı sağlanan alanlar ise,

  • Otoyol kavşakları
  • Okullar
  • Kampüsler
  • Duraklar
  • Alışveriş merkezleri
  • Metrolar

Yukarıda verilen alanlarda billboardlar için geniş kullanım imkanı mevcuttur. Reklam amaçlı veya tanıtım için tercih edilebilmektedir. Ürünlerde hareketli görünüm kazandırmak için kullanılan grafik ve renk dokusu da etkileyici olması için dikkat edilen unsurlar arasındadır. Bilboard nedir? Birçok alanda büyük ebatlarda kullanılan renkli dokusu ile reklam amaçlı üretilen hareketli afişlerdir. Tercih edilen ürünlerde aynı zamanda özel üretim ile birlikte elektrostatik boyalı olması dayanıklı ve su geçirmez yüzeyin oluşmasını sağlar. Bu sayede dayanıklı bir ürün oluşumunu desteklemesi de kullanımı yaygın hale getirir.

Bilboard Üretiminde Malzeme Kalitesi

Bilboard çeşitlerinde kullanılan materyaller üründe ki dayanıklılık oranını arttırmaktadır. İçeriğinde mevcut olan alüminyum gövde ile birlikte monte edilen alanda istenilen görünümü alır. Renk düzenini en iyi şekilde sağlaması açısından malzeme kalitesine dikkat edilir. Bilboard nedir? Üretimi ile birlikte sabitlendiği alanda çarpıcı bir görünüm sağlayarak ürünlerin tanıtımına olanak tanıyan afiş çeşitleridir.

Hareketli yapısı ile birlikte klasik afişler gibi sadece tek bir resimden oluşmamaktadır. Tercih edilen alanlar ise kalabalık olan ve monte edilerek herkesin görebileceği yerlerde sergilenir. Boran Reklam firması olarak dijital baskı, UV baskı çeşitleri ve renk kalitesi yüksek afiş çalışmaları ile hizmette sınır tanımıyoruz. Bu sebeple de tercih edilmeye devam eden firmamız kalite standartlarının üzerinde bir üretim olanağı sağlamaya devam eder.

İLETİŞİM

HEMEN ARAYIN

0216 383 44 02-03 numaralı telefonlarımızdan hafta içi 08:00-18:00 saatleri arası bize ulaşabilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve farklı materyaller üzerine baskı örnekleri görmek için uv baskı merkezimize bekleriz.

Faaliyetine 1994 yılında başlayan Boran Reklam, 20 yılı aşan süreçte reklam sektörünün öncü firmalarından biri haline geldi. Firmamız modern makine parkuruyla yurt içi ve yurt dışı kurumsal müşterilere açık hava reklamcılığı, dijital baskı, uv baskı, tabela, hareketli reklam sistemleri, araç giydirme dahil birçok hizmet veriyor.

BORAN REKLAM HİZMETLERİ

Adres : Şeyhli Mh. Kuruçeşme Sk. No.3 Pendik / İSTANBUL

Tel : 0216 383 44 02

Faks : 0216 383 44 03

İLETİŞİM