Dezenfektan Standı

Boran Reklam markası olan Health Life tarafından üretilen dezenfektan standları bir çok modeli ile oteller, restoranlar, okullar ve kreşlerde kullanılmaktadır.

pedallı dezenfektan standı

Pedallı Dezenfektan Standı

Pedallı Dezenfektan Standları ile el değdirmeden dezenfektan ürünlerini kullanabilirsiniz. Kolay kullanımı sayesinde daha hijyenik ve dayanıklıdır. Mekanik sistemi sayesinde bozulma riski sıfırdır.

pedalsız dezenfektan standı

Pedalsız Dezenfektan Standı

Dirsek dokunmalı sistemi ve düşük maliyet avantajı ile istenilen her noktada kullanılabilmektedir. Kullanılan dezenfektan basma aparatları metal olduğu için mikropların yaşam süresi daha kısadır.

masaüstü dezenfektan standı

Masaüstü Dezenfektan Standı

Kolay kullanım, yer kaplamama ve kolay montajı ile masaüstü dezenfektan standlarını dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. 500 ml. dezenfektan deposu ile bireysel kullanım için oldukça yeterli hazneye sahiptir.

pedallı dezenfektan standı

Sensörlü Dezenfektan Standı

Sensörlü Dezenfektan Standları ile temas etmeden hijyen sağlayın. Hafif ve taşınabilir yapısı ile fazla yer kaplamaz. 600 ml. hazneye sahiptir.

duvar tipi dezenfektan standi

Duvar Tipi Dezenfektan Standı

Duvar Tipi Dezenfektan Standı duvara monte edildiği için yer kaplamaz ve hafiftir. Ellerinizi kolayca dezenfekte edebilirsiniz.

ferrero dezenfektan standi

Özel kesimli Dezenfektan Standı

Özel kesimli, üzerinde 14 hijyen kuralınında yazılı olduğu dezenfektan standımız iç mekan uyumludur. Hastanelerde,iş yerlerinizde ve okullarda rahatlıkla kullanabileceğiniz modern tasarımı ve hafif yapısı ile ellerinizi kolayca dezenfekte edebilirsiniz. Kişiye ve firmaya özel logo ile tasarım yapılabilir.Dijital baskılıdır. Dezenfektan standlarımız ihtiyaca göre özel kesim olarak ve istenilen tasarımda imal edilebilir. Standımız 18mm MDF ile üretilmiştir.Lazer kesim ile istenilen şekil verilebilir.

Pedallı-Pedalsız-Sensörlü-Masaüstü olmak üzere 4 farklı şekilde üretilebilir. 600ml dispenser ile uzun süre kullanım sağlar. Ürünümüz el hijyenini sağlamak ve virüslerden korunmaya yardımcı olmak amacıyla tasarlanmıştır.

TEKLİF AL

HIZLI FİYAT TEKLİFİ

Hızlı fiyat teklifi için yandaki butondan fiyat teklif formumuza ulaşabilirsiniz.

Sorularınız için 0216 383 44 02-03 numaralı telefonlarımızdan hafta içi 08:00-18:00 saatleri arası bizi arayabilirsiniz.

TEKLİF AL

Dezenfekte Stand Özellikleri

Çevreci

Kullanmış olduğumuz mürekkepler VOC Free belgesine sahip olup sıfır gaz salınımına sahiptir.

Dayanıklı

18 mm MDF’den üretilen standlar oldukça dayanıklı olup iç mekanda uzun yıllar boyunca kullanılabilir.

Tasarım

Firma logolarınıza özel tasarımlar yapılabilmektedir.

Geniş Haznesi

1 lt dezenfektan haznesi ile sık sık dezenfektan eklemenize gerek kalmadan kullanabilirsiniz.

Güvenli

Metal pedal sistemi sayesinde el değmeden dezenfektan kullanabilirsiniz.

Demonte

Demonte özelliği ile kolayca kargo yapılabilmektedir.

Diğer sosyal mesafe ve hijyen ürünlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayınız.

İLETİŞİM

HEMEN ARAYIN

0216 383 44 02-03 numaralı telefonlarımızdan hafta içi 08:00-18:00 saatleri arası bize ulaşabilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve farklı materyaller üzerine baskı örnekleri görmek için uv baskı merkezimize bekleriz.

Faaliyetine 1994 yılında başlayan Boran Reklam, 20 yılı aşan süreçte reklam sektörünün öncü firmalarından biri haline geldi. Firmamız modern makine parkuruyla yurt içi ve yurt dışı kurumsal müşterilere açık hava reklamcılığı, dijital baskı, uv baskı, tabela, hareketli reklam sistemleri, araç giydirme dahil birçok hizmet veriyor.

BORAN REKLAM HİZMETLERİ

Adres : Şeyhli Mh. Kuruçeşme Sk. No.3 Pendik / İSTANBUL

Tel : 0216 383 44 02

Faks : 0216 383 44 03

İLETİŞİM