Totem Tabela İmalatı | Totem Tabela Örnekleri2023-11-06T09:16:57+03:00

Totem Tabela

Pilon Totem Üretim Merkezi

Boran Reklam 20 yıllık deneyimi ile alışveriş merkezleri, park yönlendirmeleri, petrol ofisi totem uygulamaları ve info totem üretimi gerçekleştirmektedir. Yol kenarlarından gözlemlenebilen hemen hemen her alan için totem tabelalar bulunmaz bir üründür.

Otoban kenarlarında, firma önlerinde ve trafiğin hızlı aktığı noktalarda kısa süreli algılamaların yer belirtmelerinde, öncelikle tercih edilen büyük direkler üzerine yerleştirilen kaset tabir ettiğimiz ışıklı ve ışıksız tabela biçimleridir.

Pendik Veterinerlik Müdürlüğü Totem Tabela – Şubat 2007
TEKLİF AL

HIZLI FİYAT TEKLİFİ

Hızlı fiyat teklifi için yandaki butondan fiyat teklif formumuza ulaşabilirsiniz.

Sorularınız için 0216 383 44 02-03 numaralı telefonlarımızdan hafta içi 08:00-18:00 saatleri arası bizi arayabilirsiniz.

TEKLİF AL
alfatek totem tabela

Pilon Totem ile Marka Bilinirliği

Totem tabelalar marka farkındalığını arttırmak için kullanılabilecek en iyi ürünlerden bir tanesidir. Totem Tabelalar genelde pilon tabela olarak da kullanılmaktadır. Dükkanın, geçidin, köprü de veya cadde kenarında nispeten yüksek bir tabela reklam yapısıdır.

Totem tabelaların son yıllarda kullanım oranı katlanarak artmaktadır. Genellikle servis istasyonları, alışveriş merkez girişleri, havalimanı totemleri, zincir mağaza totemleri olarak ön plana çıkmaktadır. Rakiplerinizden bir adım öne çıkmak ve marka bilinirliğini arttırmak için sizde totem tabelayı deneyebilirsiniz.

Totem tabelalar yüksek etkisinin yanı sıra düşük bakım maliyetleri ile de ön plana çıkmaktadır. 16 metre yüksekliğe kadar üretilebilen totemler, ışıklı kullanılabileceği gibi kutu harf desteği ile de zenginleştirilebilir.

Totem Tabela Örnekleri

Marin Türk Totem Tabela – Şubat 2010
İhsan Eczanesi Işıklı Totem Tabela – Kasım 2011
 Forsa Kağıt Totem Tabela – Aralık 2010
turkas totem tabela uygulaması
Totem Örnekleri

Totem Örnekleri

Diğer Totem örneklerimiz için Totem Tabela Galerisini ziyaret edebilirsiniz.

Totem Örnekleri
İLETİŞİM

HEMEN ARAYIN

0216 383 44 02-03 numaralı telefonlarımızdan hafta içi 08:00-18:00 saatleri arası bize ulaşabilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve farklı materyaller üzerine baskı örnekleri görmek için uv baskı merkezimize bekleriz.

Faaliyetine 1994 yılında başlayan Boran Reklam, 20 yılı aşan süreçte reklam sektörünün öncü firmalarından biri haline geldi. Firmamız modern makine parkuruyla yurt içi ve yurt dışı kurumsal müşterilere açık hava reklamcılığı, dijital baskı, uv baskı, tabela, hareketli reklam sistemleri, araç giydirme dahil birçok hizmet veriyor.

BORAN REKLAM HİZMETLERİ

Adres : Şeyhli Mh. Kuruçeşme Sk. No.3 Pendik / İSTANBUL

Tel : 0216 383 44 02

Faks : 0216 383 44 03

İLETİŞİM

Totem Tabela Yazılarımız

Go to Top