Collezione Dudak | Öpücük Animasyonu

3D Adworks ve Collezione yeni sezona yapmış oldukları mükemmel reklam çalışması ile başladılar.  Şuana kadar daha önce Türkiye’de mağaza vitrinlerinde bu yaratıcılıkla kullanılmamış bir ürün olan 3D Lenticular ürünleri ilerleyen yıllarda reklam sektörüne damga vuracak gibi gözükmektedir.

Dünya genelinde yaygın olarak kullanılan 3D Lenticular ürünler marka değerini arttırmakla kalmayıp yapılan araştırmalara göre;

3D Lenticular ürünlerle verilen reklamlarda ürünlere ilgi gösterenlerin %96’sı verilen reklamı incelemektedir.Aynı şekilde ürüne ilgi duyanların %91’i verilen reklamlardaki yazıları okumaktadır. Asılan reklamlarda ise ürünleri inceleme oranı klasik reklamlara göre %69 oranında artmaktadır. Reklamı inceleyenlerden %62’sinde ise firmaya olan ilgilerinin arttığı açıklanmıştır.

3D Adworks

3D Lenticular Baskı

Sizde yaratıcı 3D Lenticular ürünleri ile reklam çalışmaları gerçekleştirebilir. Sektördeki öncü markalardan olan 3D Adworks ile fark yaratabilirsiniz.Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
3D Adworks

Collezione Lenticular Baskı

3D Animasyon Mağaza Dekorasyonu

Collezione öpücük çalışmasında her bir vitrinde 17 parça 3D Lenticular kullanılmıştır. Vitrinler üzerindeki dizayn asimetrik bir şekilde ayarlanarak her açıdan ilgi çekici bir reklam çalışması ortaya çıkarılmıştır. İnsan hareketine göre değişiklik gösteren bu ürünler Collezione markasının yeni sezona hazır olduğunu göstermektedir.