Çerçevesiz Tekstil  Kasa 

Kumaş üzerine baskı sistemlerinin gelişmesi ile birlikte yüksek oranda ışık geçiren çerçevesiz kolay montaj özelliği sayesinde reklam, fuar ve display alanlarında sıklıkla kullanılan bir üründür. Özel aydınlatma sistemi sayesinde ürünlerinizi veya sloganlarınızı daha etkili bir biçimde hedef kitlenize sunabilirsiniz. UV baskı makinelerinde üretimi gerçekleştirilen baskılar tamamen insan sağlığına ve çevreye zararsızdır.

Tekstil Kasa hangi alanlarda kullanılır?

Tekstil Kasalar; iç mekan dekorasyonlarında, fuar ve tanıtım organizasyonlarında, ofis içlerinde, görsel tanıtım alanlarında ve mağaza görsellerinde kullanabilirsiniz.

çerçevesiz tekstil baskı
TEKLİF AL

HIZLI FİYAT TEKLİFİ

Hızlı fiyat teklifi için yandaki butondan fiyat teklif formumuza ulaşabilirsiniz.

Sorularınız için 0216 383 44 02-03 numaralı telefonlarımızdan hafta içi 08:00-18:00 saatleri arası bizi arayabilirsiniz.

TEKLİF AL
ışıklı kumaş baskı

Tekstil Kasa Alüminyum Profilleri

Tekstil kasa profilleri kullanım alanı ve tercihe göre çeşitli kalınlıklarda bulunmaktadır. En popüler çerçeve kalınlığı 4,5 cm , 7,5 cm , 10 cm ve 12 cm’dir.

Kasalar çift yönlü ve tek yönlü olmalarına göre de sınıflandırılmaktadır. Çift yönlü kasalarda arkalı önlü görsel kullanımı mümkünken genelde üst kısımdan asılan ürünlerde tercih edilmektedir. Aydınlatma olarak kesit aydınlatma sistemleri kullanılan çift yönlü kasalarda mükemmel sonuçlar alınmaktadır.

Tekstil kasa fiyatları nasıl hesaplanır ?

Tekstil Light Box’larımız; çift yönlü veya tek yönlü oluşu, en, boy, yükseklik, derinlik, aydınlatmanın kesit veya zeminden olması, trafo sayısı, cinsi ve özelliklerine göre,  kullanılan ledlerin cinsi ve enerji tüketimine bağlı olarak kullanılacak malzeme (alüminyum, ahşap vb.), ürünün sunuluş biçimine (duvara monte, ayaklı, tavana monte) göre fiyat belirlenir.

Garanti süresi ne kadardır ?

Tekstil kasalarımız tamamen Boran Reklam kalitesi altında üretilmektedir. 2 yıl garanti süresi vardır.

  • Mükemmel Baskı Kalitesi

  • Tekrar tekrar kullanılabilme özelliği

  • Sınırsız Görsel Seçeneği

  • 900 cm ölçüsüne kadar tek parça baskı imkanı

  • Çerçevesiz görünüm ile şıklık

ışıklı kumaş baskı
ışıklı tekstil baskı
çerçevesiz tekstil baskı
İLETİŞİM

HEMEN ARAYIN

0216 383 44 02-03 numaralı telefonlarımızdan hafta içi 08:00-18:00 saatleri arası bize ulaşabilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve farklı materyaller üzerine baskı örnekleri görmek için uv baskı merkezimize bekleriz.

Faaliyetine 1994 yılında başlayan Boran Reklam, 20 yılı aşan süreçte reklam sektörünün öncü firmalarından biri haline geldi. Firmamız modern makine parkuruyla yurt içi ve yurt dışı kurumsal müşterilere açık hava reklamcılığı, dijital baskı, uv baskı, tabela, hareketli reklam sistemleri, araç giydirme dahil birçok hizmet veriyor.

BORAN REKLAM HİZMETLERİ

Adres : Şeyhli Mh. Kuruçeşme Sk. No.3 Pendik / İSTANBUL

Tel : 0216 383 44 02

Faks : 0216 383 44 03

İLETİŞİM