Cam üzeri UV Baskı Sistemleri

Cam Baskı Sistemleri

Cam üzerine baskı dünya genelinde sıkça kullanılan bir uygulama haline gelmeye başlamıştır. Hastane, cafeler, havalimanları ve restoranlar başlıca kullanım alanları olarak ön plana çıkmaktadır. Türkiye de yeni sayılabilecek bir teknoloji olan cam baskılar kullanılan alanları bambaşka bir görünüme kavuşturarak alandaki etkisini hissettirmektedir.

Dijital cam baskıları, baskı mürekkepleri ve yazılımları ile birlikte tamamen birbirleri ile tümleşmiş sistemlerdir. Bu sistemlerde yaşanacak ufak problemler işin tamamını etkileyerek ortaya çıkan ürünü değersiz kılmaktadır. Opak mürekkepler sayesinde tahmin edilemeyecek derecede farklı cam uygulamaları üretilebilmektedir.

Cam Baskı Projeleri

Alanında profesyonel cam baskı konusunda deneyimli ekip arkadaşlarımız ile sizlere hizmet veriyoruz.

Serigraf baskıya göre çok daha fazla renk gamutu ve renk kontrol mekanizmaları ile kontrol tamamen kendi tarafımızda bulunmaktadır. Vitray desen ve cam çalışmaları ile birlikte mükemmel desenler artık sizin seçiminizde. Yüksek çözünürlüklü, binlerce renk seçenekleri ile istediğiniz ölçülerde cam panel baskısı gerçekleştirilebilmektedir.

cam baskılı kabinler

Baskı makinemizin ölçüsü 250×305 cm. olmak ile birlikte birden fazla panel baskısı yapılarak daha sonra birleştirilebilmektedir. Eski klasik cam üzerine folyo uygulamalarında kabarcık kalması ve belirli bir süre sonra malzemenin kendini bırakması gibi sonuçlar ile karşılaşılırken, Cam baskı sistemlerinde bu gibi sorunlar kesinlikle yaşanmamaktadır.

Kullanılan boyalar su bazlı olduğundan dolayı insan sağlığına hiçbir olumsuz etkisi yoktur. Farklı cam baskı uygulamaları hakkında sitemizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Cam Baskı