Flatbed Dijital Kesiciler

Flabed dijital kesiciler; kumaş, elyaf, köpük, folyo, foreks, akrili, kauçuk, kompozit ve ahşap gibi çeşitli materyalleri kesme, katlama, oyma işlemini otomatikleştirmek için tasarlanmıştır. Otomasyon ve CAD yazılımı sayesinde, üretkenliği ve kesim hassasiyetini büyük ölçüde artırırken gereken işçilik sürelerini azaltır.

dijital kesici

Flatbed kesicileri değerli yapan en önemli şey, rakipsiz hassasiyetleri ve hızlarıdır. Bir tasarımı kusursuz bir şekilde kesmek, katlamak veya yiv oluşturmak için kesicileri kullanabilirsiniz. Kesiciler; kameralar ve değiştirilebilir kesme uçları ve bilgisayar destekli sistemi sayesinde, tasarımı hassas işleme alarak, el işçiliğinden daha kusursuz olarak bitmiş ürüne çok daha hızlı dönüştürür. Bu sayede, tasarımı ve bitmiş ürünü istediğiniz kadar hızlı bir şekilde çoğaltabilirsiniz.

TEKLİF AL

HIZLI FİYAT TEKLİFİ

Hızlı fiyat teklifi için yandaki butondan fiyat teklif formumuza ulaşabilirsiniz.

Sorularınız için 0216 383 44 02-03 numaralı telefonlarımızdan hafta içi 08:00-18:00 saatleri arası bizi arayabilirsiniz.

TEKLİF AL
ferrero dezenfektan standi

Flatbed Kesici Özellikleri

Bıçaklar, yiv ve katlama diskleri için tam otomatik bir kalibrasyon sistemine sahiptir. Sistem, doğru kesme derinliğini belirlemek için herhangi bir manuel müdahaleyi ortadan kaldırır. Otomatik takım tanıma, sistemin yeniden kalibrasyonuna gerek kalmadan farklı işleme takımların anında değiştirilmesine olanak tanır.

Tam kesim, yarım kesim, kırım işlemini aynı anda yapabilme özelliği vardır. Numune üretiminden, düşük adetli özel üretime kadar esnek üretim imkanı sağlar. En üst düzeye sahip makine ve işleme takımları ile çok çeşitli ürünler aynı tezgahta işlenebilmektedir.

Malzemelerin kesme platformunda sabitlenmesi, vakum yöntemi ile yapılır. Vakum alanı ayrı bölgelere ayrılmıştır ve kesici makinenin genişliği boyunca ayarlanabilir. Vakum üreteçleri, kusursuz işlem için güvenilir tutmayı garanti eder.

Boran Reklam olarak sektörde bulunan en büyük tabla ölçüsü olan 3,2×3,5 metre işleme alanı ile hizmet vermektedir. Büyük boyutlu işler ve aynı anda aynı masada iki farklı vakum bölgesi ile iki ayrı alanda kesim yapma olanağı sağlamaktadır.

Flatbed kesicilerin ana avantajı, tasarımının modüler olmasıdır. En fazla 3 farklı modülün kombinasyon halinde kullanılmasına izin verir. Bu, basit bir kesme makinesini çok işlevli bir üretim sistemine dönüştürür.

Tamamen otomasyona dönüşmüş kesim işlemleri ile kusursuz işler ve insan hatalarını tamamen ortadan kaldırmaktayız.

Tüm modellerin çalışma prensip temelleri aynıdır. Bilgisayar destekli, kamera ve barkod ile proje takip ve proses kontrolünü sağlaması önemli özelliklerinin başında gelir. Tam otomatik besleme ve istifleme kalitede ki sürekliliğini sağlar.

İLETİŞİM

HEMEN ARAYIN

0216 383 44 02-03 numaralı telefonlarımızdan hafta içi 08:00-18:00 saatleri arası bize ulaşabilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve farklı materyaller üzerine baskı örnekleri görmek için uv baskı merkezimize bekleriz.

Faaliyetine 1994 yılında başlayan Boran Reklam, 20 yılı aşan süreçte reklam sektörünün öncü firmalarından biri haline geldi. Firmamız modern makine parkuruyla yurt içi ve yurt dışı kurumsal müşterilere açık hava reklamcılığı, dijital baskı, uv baskı, tabela, hareketli reklam sistemleri, araç giydirme dahil birçok hizmet veriyor.

BORAN REKLAM HİZMETLERİ

Adres : Şeyhli Mh. Kuruçeşme Sk. No.3 Pendik / İSTANBUL

Tel : 0216 383 44 02

Faks : 0216 383 44 03

İLETİŞİM